Tuoterajaus
Lisävalinnat
Tuoteryhmät
Huolto
Uusin videomme

Tuotepoimintoja


Tuotteet

Saatavuus

Valmistaja


Hakusana

TP-LINK TG-3468 Sisäinen Ethernet 2000Mbit/s verkkokortti
TP-TG-3468

1
Oulu 15 kpl
Kemi 2 kpl
Tukkuri +25 kpl
Tulossa +25 kpl

Heti saatavilla!

19.9000

19,90 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK TG-3269 Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s verkkokortti
TP-TG-3269

1
Oulu 8 kpl
Kemi 1 kpl
Tukkuri 16 kpl

Heti saatavilla!

17.9000

17,90 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL PoE12-HP Single Port 802.3at PoE Injector1000Mbps Output 30W
POE12-HP-EU0102F

1
Oulu 9 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 20 kpl
Tulossa +25 kpl

Heti saatavilla!

44.9000

44,90 €

Lisää ostoskoriin

Intel Pro1000GT 1GBit RJ45 NIC Bulk
675900631717

1
Oulu 4 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Heti saatavilla!

44.9000

44,90 €

Lisää ostoskoriin

Intel 9301CT Gigabit CT Desktop Adapter
EXPI9301CT

1
Oulu 1 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

Heti saatavilla!

49.9000

49,90 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL PLA5256 1000Mbps Powerline Gigabit Ethernet Adapter Twin Pack
PLA5256-EU0201F

1
Oulu 1 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 18 kpl

Heti saatavilla!

79.9000

79,90 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL PLA5206 v2 1000Mbps Powerline 2xGigabit Ethernet Adaptor Twin Pack
PLA5206V2-EU0201F

1
Oulu 2 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl
Tulossa +25 kpl

Heti saatavilla!

49.9000

49,90 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 300Mbps WLAN N PCI Express Adapter w/low profile bracket
TP-TL-WN881ND

2
Oulu 0 kpl
Kemi -1 kpl
Tukkuri +25 kpl
Tulossa +25 kpl

2 arkipäivää

25.0000

25,00 €

Lisää ostoskoriin

ASUS Bluetooth 4.0 USB Adapter, backw compatible BT 2.0/2.1/3.0
90IG0070-BW0600

1
Oulu 10 kpl
Kemi 1 kpl
Tukkuri +25 kpl
Tulossa +25 kpl

Heti saatavilla!

22.3

22,30 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 500Mbps Nano Powerline Ethernet Adapter Kit AC Pass-through HomePlug AV Twin Pack Support Multiple IPTV Streams
TL-PA4010PKIT

2
Oulu 0 kpl
Kemi 2 kpl
Tukkuri 11 kpl
Tulossa 20 kpl

Kemin myymälässä

49.0000

49,00 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise 331T Sisäinen Ethernet 2000Mbit/s
647594-B21

1
Oulu 1 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

Heti saatavilla!

302.55

302,55 €

Lisää ostoskoriin

D-Link DUB-H4
DUB-H4/E

1
Oulu 4 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Heti saatavilla!

29.45

29,45 €

Lisää ostoskoriin

ASUS PCE-N10
90-IG1Q003M00-0PA0-

2
Oulu -2 kpl
Kemi 5 kpl
Tukkuri 0 kpl

Kemin myymälässä

24.9000

24,90 €

Lisää ostoskoriin

AVM FRITZ!WLAN 310
20002576

1
Oulu 1 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

Heti saatavilla!

45.35

45,35 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL PLA5206 1000Mbps Powerline Gigabit Ethernet Adaptor
PLA5206-EU0101F

1
Oulu 1 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 5 kpl

Heti saatavilla!

49.55

49,55 €

Lisää ostoskoriin

ASUS PCE-AC68 Wireless 802.11ac 3x3 Dual-band PCI-E card
90IG00R0-BM0G00

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 13 kpl

2 arkipäivää

79.9000

79,90 €

Lisää ostoskoriin

D-Link Wireless N ExpressCard adapter
DWA-643

1
Oulu 2 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Heti saatavilla!

64.3

64,30 €

Lisää ostoskoriin

Lenovo ThinkPad EM7455 4G LTE WWAN Card Sierra Wireless
4XC0L59128

1
Oulu 1 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

Heti saatavilla!

187.5

187,50 €

Lisää ostoskoriin

DeLOCK CardBus 32-bit, sarja RS-232, 1xDB9u portti
SX-103A

1
Oulu 1 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Heti saatavilla!

37

37,00 €

Lisää ostoskoriin

Lenovo 0A36319 langaton matkapuhelinverkon laite
0A36319

1
Oulu 1 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Heti saatavilla!

115.15

115,15 €

Lisää ostoskoriin

ASUS PCE-N10 Wireless PCI-E card 802.11n 150Mbps
90-IG1Q003M00-0PA0-

2
Oulu -2 kpl
Kemi 5 kpl
Tukkuri +25 kpl

Kemin myymälässä

24.9000

24,90 €

Lisää ostoskoriin

DELL 540-11366 Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s verkkokortti
540-11366

1
Oulu 1 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 22 kpl

Heti saatavilla!

51.2

51,20 €

Lisää ostoskoriin

Intel Centrino Advanced-N 6205 for Desktop PCIe x1 Half Height PCI Bracket
0735858246361

1
Oulu 1 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Heti saatavilla!

35.7

35,70 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL NWD6605 Dual-Band Wireless AC1200 USB Adapter
NWD6605-EU0101F

3
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl
Tulossa 10 kpl

3 arkipäivää

39.9000

39,90 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL NWD6505 Dual-Band Wireless AC600 USB Adapter
NWD6505-EU0101F

3
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl
Tulossa +25 kpl

3 arkipäivää

24.9000

24,90 €

Lisää ostoskoriin

Intel 7260.HMWWB.R Sisäinen WLAN/Bluetooth 867Mbit/s verkkokortti
7260.HMWWB.R

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 10 kpl

2 arkipäivää

32.4

32,40 €

Lisää ostoskoriin

ASUS WL PCE-AC51 Dual-Band Wireless-AC750 PCI-E Adapter. 2x detachable antenna
90IG02S0-BO0010

2
Oulu -1 kpl
Kemi 2 kpl
Tukkuri 7 kpl

Kemin myymälässä

37.9

37,90 €

Lisää ostoskoriin

Lenovo 4XC0L09013 WLAN card kannettavan tietokoneen varaosa
DEL1006163

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

2 arkipäivää

120.85

120,85 €

Lisää ostoskoriin

TELEWELL TW-WLAN 802.11 ac USB
TW-WLAN802.11ACUSB

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 18 kpl

2 arkipäivää

38.45

38,45 €

Lisää ostoskoriin

Intel EXPI9301CTBLK
EXPI9301CTBLK

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

2 arkipäivää

36.6

36,60 €

Lisää ostoskoriin

Intel Wireless-N 7260 Half mini-card Single Band 802.11N 2x2 bluetooth WIDI
7260.HMWBNWB.R

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

2 arkipäivää

19.55

19,55 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL PLA5236 1000MBPS POWERLINE AC900 EXTENDER BUNDLE PLA5206V2
PLA5236-EU0201F

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 7 kpl

2 arkipäivää

86.95

86,95 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK Single USB2.0 Port Fast Ethernet Print Server
TL-PS110U

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 6 kpl

2 arkipäivää

51.6

51,60 €

Lisää ostoskoriin

Intel I210T1BLK Server Adapter 1Port 10/100/1000Mbps Single Port Copper PCI-e x1 low profile full height bulk
I210T1BLK

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 13 kpl

2 arkipäivää

86.4

86,40 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu S26361-F3961-L201 Sisäinen Kuitu liitäntäkortti/-sovitin
S26361-F3961-L201

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 9 kpl

2 arkipäivää

1058.25

1 058,25 €

Lisää ostoskoriin

D-Link DLINK Gigabit Ethernet Adapter 32Bit PCI 32Bit PCIBus Cooper RJ45
DGE-528T

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

2 arkipäivää

19.85

19,85 €

Lisää ostoskoriin

D-Link DLINK Wireless N PCIe Desktop Adapter DWA-556
DWA-556

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 4 kpl

2 arkipäivää

72.25

72,25 €

Lisää ostoskoriin

D-Link DLINK MiniTransceiver GBIC 1000SX 550m SwitchModule for DES-3250TG
DEM-311GT

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 11 kpl

2 arkipäivää

55.85

55,85 €

Lisää ostoskoriin

A-link NA1GU GIGABIT NETWORK USB ADAPTER
NA1GU

3
Oulu 0 kpl
Kemi 4 kpl
Tukkuri 7 kpl
Tulossa 20 kpl

Kemin myymälässä

26.05

26,05 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexup to 20Km switching power adapter chassis mountable
MC110CS

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 4 kpl

2 arkipäivää

38.2

38,20 €

Lisää ostoskoriin

Intel 9301CT Gigabit CT Desktop Adapter BLK
675900917385

2
Oulu -1 kpl
Kemi 1 kpl
Tukkuri 0 kpl

Kemin myymälässä

35.55

35,55 €

Lisää ostoskoriin

DELL 330-BBCN Sisäinen Multi kortinlukija
330-BBCN

3
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 14 kpl

3 arkipäivää

67.6

67,60 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK Single Parallel Port Fast Ethernet Print Server Ethernet LAN tulostinpalvelin
TL-PS110P

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 5 kpl

2 arkipäivää

51.6

51,60 €

Lisää ostoskoriin

D-Link USB 2.0 verkkokortti, 10/100Mbps, 1xRJ45, 0,10m
DUB-E100

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 5 kpl

2 arkipäivää

33.8

33,80 €

Lisää ostoskoriin

D-Link DLINK MiniTransceiver GBIC 1000LX 10km SwitchModule for DGS-1224T DGS-1216T
DEM-310GT

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 1 kpl

2 arkipäivää

79.45

79,45 €

Lisää ostoskoriin

DELL 540-11365 Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s verkkokortti
540-11365

3
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 7 kpl

3 arkipäivää

97.3

97,30 €

Lisää ostoskoriin

DELL PERC H730P 2GB NV PCI Express x8 3.0
405-AAEK

3
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 6 kpl

3 arkipäivää

483.05

483,05 €

Lisää ostoskoriin

A-link WACU 802.11AC WLAN USB ADAPTER
WACU

3
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 17 kpl

3 arkipäivää

30.25

30,25 €

Lisää ostoskoriin

D-Link Single-Mode Fiber SFP Transceiver 100Mbit/s 1310nm verkon mediamuunnin
DEM-210

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 1 kpl

2 arkipäivää

153.55

153,55 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK MFP tulostinserveri 1 USB 10/100 tulostin/skannaus/fax, valk.
TL-PS310U

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

2 arkipäivää

51.6

51,60 €

Lisää ostoskoriin

Huawei INTEL 2 X 10GE SFP+ MOD INC (02311EUX)
02311EUY

3
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 4 kpl

3 arkipäivää

565.05

565,05 €

Lisää ostoskoriin

DELL DW5811 X7 4G LTE MOBILE BROADBAND
555-BDJJ

3
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl
Tulossa +25 kpl

3 arkipäivää

151.2

151,20 €

Lisää ostoskoriin

Huawei INTEL X540 2 X 10GE RJ45
02311MSP

3
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

3 arkipäivää

398.2

398,20 €

Lisää ostoskoriin

Huawei INTEL I350 4 X 1GE RJ45 (03022UTK)
02311CWM

3
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

3 arkipäivää

338.85

338,85 €

Lisää ostoskoriin

DELL PERC H710p PCI Express x8 2.0 6Gbit/s
405-12173

3
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

3 arkipäivää

600.8

600,80 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK AV500 Powerline Wi-Fi KIT 500Mbps Powerline Data Rate AC750 Dual Band Wireless Data Rate
TL-WPA4530KIT

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 20 kpl

7 arkipäivää

92.35

92,35 €

Lisää ostoskoriin

Intel PRO/1000 GT Sisäinen 1000Mbit/s
PWLA8391GTBLK

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

7 arkipäivää

33.95

33,95 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK AC600 Dual Band High Gain Wireless USB Adapter
ARCHER T2UH

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 10 kpl

7 arkipäivää

35.15

35,15 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK langaton USB verkkokortti, 300Mbps,USB 802.11n 2x3dBi
TP-TL-WN822N

7
Oulu 0 kpl
Kemi 3 kpl
Tukkuri 10 kpl

Kemin myymälässä

22.7

22,70 €

Lisää ostoskoriin

D-Link DLINK converter 100MBit TX/FX-SC SM 100MBit 15km
DMC-515SC

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 19 kpl

7 arkipäivää

156.3

156,30 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK Archer T4UH USB 867Mbit/s
ARCHER T4UH

7
Oulu 0 kpl
Kemi 1 kpl
Tukkuri 1 kpl

Kemin myymälässä

41.55

41,55 €

Lisää ostoskoriin

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
DMC-300SC/E

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 9 kpl

7 arkipäivää

89.75

89,75 €

Lisää ostoskoriin

Intel E1G42ETBLK PRO/1000 ET Dual Port Server Adapter bulk
E1G42ETBLK

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 10 kpl

7 arkipäivää

185.6

185,60 €

Lisää ostoskoriin

Intel E10GSFPSR SFP+ 10300Mbit/s 850nm lähetin-vastaanotinmoduuli
E10GSFPSR

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 10 kpl

7 arkipäivää

132.1

132,10 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise 629135-B22 verkkokortti
629135-B22

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 10 kpl

7 arkipäivää

286.45

286,45 €

Lisää ostoskoriin

Intel Pro1000PT 1GBit 2xRJ45 NIC Bulk Dual server adapter PCI-Express
EXPI9402PTBLK

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 7 kpl

7 arkipäivää

193.1

193,10 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK AV500+ Powerline 3-pack KIT 500Mbps Powerline Speed 1 port Fast E Homeplug AV Green Powerline P&P Multiple HD IPTV Triple PK
TL-PA4010PTKIT

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 4 kpl

7 arkipäivää

71.6

71,60 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise X121
J4859C

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

7 arkipäivää

134.75

134,75 €

Lisää ostoskoriin

D-Link DUB-1312 Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s verkkokortti
DUB-1312

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

7 arkipäivää

34.65

34,65 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter, 1 port USB 3.0 connector and 1 port Ethernet port
UE300

7
Oulu 0 kpl
Tulossa 10 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 5 kpl

7 arkipäivää

25.75

25,75 €

Lisää ostoskoriin

Intel 9301CT Gigabit CT Desktop Adapter
EXPI9301CT

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

7 arkipäivää

42

42,00 €

Lisää ostoskoriin

Cisco GLC-T= lähetin-vastaanotinmoduuli
GLC-T=

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 11 kpl

7 arkipäivää

255.9

255,90 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK langaton tulostinserveri,USB 2.0 portti, 802.11b/g, valkoinen
TL-WPS510U

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

7 arkipäivää

65.2

65,20 €

Lisää ostoskoriin

Intel XL710-QDA2BLK 40GBase SR4 Ethernet Server Adapter 2 Ports QSFP+ Direct Attached Copper
XL710QDA2BLK

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 4 kpl

7 arkipäivää

602.25

602,25 €

Lisää ostoskoriin

Linksys Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm verkon mediamuunnin
MGBLH1-EU

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

7 arkipäivää

229.05

229,05 €

Lisää ostoskoriin

Lenovo ThinkPad EM7345 4G LTE/HSPA+ WWAN Card Open Sim f/ EMEA, AUS & NZ
4XC0F46957

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

7 arkipäivää

171.35

171,35 €

Lisää ostoskoriin

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s
PWLA8391GTLBLK

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

7 arkipäivää

36.05

36,05 €

Lisää ostoskoriin

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s
PWLA8391GTLBLK

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

7 arkipäivää

36.05

36,05 €

Lisää ostoskoriin

Intel PRO1000PT 1GBit 4xRJ45 NIC Quad Port Server Adapter PCI-Express bulk LP
EXPI9404PTLBLK

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

7 arkipäivää

516.8

516,80 €

Lisää ostoskoriin

DeLOCK verkkokortti, PCI-Express x1, GBLAN, 1x RJ45
SX-241

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

8 arkipäivää

22.15

22,15 €

Lisää ostoskoriin

IMPORT WS-WN523N2 Langaton Reititin, 802.11b/g/n, 2,4GHz, musta
USB2-GIGA1

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 24 kpl

8 arkipäivää

34.5

34,50 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 7-port USB 3.0 Hub Desktop 12V/2.5A power adapter included
UH700

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

8 arkipäivää

36.35

36,35 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 2-port 361T Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s
652497-B21

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 4 kpl

7 arkipäivää

221.3

221,30 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver
J4858C

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

8 arkipäivää

79.45

79,45 €

Lisää ostoskoriin

j5 create , USB 3.0 - Gigabit Ethernet-sovitin, 12cm kaapeli, valkhope
JUE130

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

8 arkipäivää

31.85

31,85 €

Lisää ostoskoriin

Cisco PA100-EU virtalähdeyksikkö
PA100-EU

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 15 kpl

7 arkipäivää

18.45

18,45 €

Lisää ostoskoriin

Deltaco USB 3.0 verkkosovitin, gigabit, 1xRJ45, va
USB3-GIGA4

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

8 arkipäivää

25.35

25,35 €

Lisää ostoskoriin

DeLOCK ExpressCard 34mm, Gigabit Ethernet, 1xRJ45
66216

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 7 kpl

8 arkipäivää

38.2

38,20 €

Lisää ostoskoriin

VSCOM I/O kortti PCI, 2xS(16950), DB9, 16b FIFO, PnP
HK-41

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

8 arkipäivää

35.4

35,40 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis ALLIED PCI-Express PCIe 1000SX MMF LC connector and 10km single mode optics adapter card
AT-2972LX10/LC-001

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 1 kpl

7 arkipäivää

430.45

430,45 €

Lisää ostoskoriin

Intel Ethernet Converged Network Adapter X540-T2
X540T2

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 1 kpl

7 arkipäivää

665.8

665,80 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis Allied 1x100BaseFX/SC PCI-ExpressX NIC includes both standard and low profile brackets
AT-2711FX/SC-001

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

7 arkipäivää

141.8

141,80 €

Lisää ostoskoriin

APC ProtectNet RJ45 10/100/1000 Base-T Ethernet Protection
PNET1GB

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 1 kpl

7 arkipäivää

36.75

36,75 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise NC365T Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s
593722-B21

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

7 arkipäivää

423.4

423,40 €

Lisää ostoskoriin

M-Cab TP-LINK verkkokortti, 10/100Mbps, 32-bit PCI
7100041

8
Oulu 0 kpl
Kemi 2 kpl
Tukkuri 19 kpl

Kemin myymälässä

10.5

10,50 €

Lisää ostoskoriin

Deltaco U/UTP Cat6 patchkabel 3m, harmaa
TP-63-KD

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

8 arkipäivää

7.25

7,25 €

Lisää ostoskoriin

Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP 65nm verkon mediamuunnin
AGM731F

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

10 arkipäivää

159.8

159,80 €

Lisää ostoskoriin

Lenovo ThinkPad N5321 Mobile Broadband HSPA+
0C52883

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

10 arkipäivää

120.6

120,60 €

Lisää ostoskoriin

Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module
AGM732F

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

10 arkipäivää

328.95

328,95 €

Lisää ostoskoriin

Cisco 10GBASE SR X2 MODULE SPARE
X2-10GB-SR=

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 8 kpl

10 arkipäivää

1266.45

1 266,45 €

Lisää ostoskoriin

Intel E10G42BFSR 10Gbps Ethernet Server Adapter X520-SR2 Low Profile Full Height Dual Port PCI Express 2.0
E10G42BFSR

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

10 arkipäivää

611.7

611,70 €

Lisää ostoskoriin

AVM FRITZ!Powerline 510E Set, DE
20002575

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

10 arkipäivää

62.25

62,25 €

Lisää ostoskoriin

D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver 100Mbit/s verkon mediamuunnin
DEM-211

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 20 kpl

10 arkipäivää

108.45

108,45 €

Lisää ostoskoriin

Intel PRO/1000 GT Sisäinen 1000Mbit/s
PWLA8391GT

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 20 kpl

10 arkipäivää

42.9

42,90 €

Lisää ostoskoriin

Linksys Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm verkon mediamuunnin
MGBT1-EU

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

10 arkipäivää

130.35

130,35 €

Lisää ostoskoriin

Cisco GLC-GE-100FX= lähetin-vastaanotinmoduuli
GLC-GE-100FX=

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

10 arkipäivää

201.5

201,50 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu S26361-F3516-L1 Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s verkkokortti
S26361-F3516-L1

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

10 arkipäivää

69.55

69,55 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2 Dual Port Gigabit Ethernet Server Adapter Intel I350-T2
S26361-F4610-L502

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 6 kpl

10 arkipäivää

279.45

279,45 €

Lisää ostoskoriin

IBM 42D0501 Sisäinen liitäntäkortti/-sovitin
42D0501

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 4 kpl

10 arkipäivää

872

872,00 €

Lisää ostoskoriin

Intel I350-F2 Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s
I350F2BLK

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 7 kpl

10 arkipäivää

496.75

496,75 €

Lisää ostoskoriin

Netgear ProSafe 24 GB Stack Kit
AX742

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 18 kpl

10 arkipäivää

320.55

320,55 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis Allied 1x100BaseFX/ST PCI-Express NIC includes both standard and low profile brackets
AT-2711FX/ST-001

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

10 arkipäivää

136.95

136,95 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis AT-2931SX/SC-001 Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s
990-000611-001

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

10 arkipäivää

191

191,00 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis ALLIED 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card
AT-2711FX/LC-001

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 20 kpl

10 arkipäivää

135.35

135,35 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver 1000Mbit/s verkon mediamuunnin
J8177C

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

10 arkipäivää

261.3

261,30 €

Lisää ostoskoriin

Intel E10G42BTDABLK X520-DA2 Server Adapter 2Port 10GbE Direct Attach Dual Port Copper PCIe x8 x16 low profile full height bulk
E10G42BTDABLK

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

10 arkipäivää

384.6

384,60 €

Lisää ostoskoriin

Intel X710-DA2 10GbE Ethernet Server Adapter Direct Attach Dual Port Copper PCIe 3.0
X710DA2

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 17 kpl

10 arkipäivää

387.35

387,35 €

Lisää ostoskoriin

Intel E10G42BTDA 10Gbps Ethernet Server Adapter X520-DA2 Low Profile Full Height Dual Port PCI Express 2.0
E10G42BTDA

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 13 kpl

10 arkipäivää

387.35

387,35 €

Lisää ostoskoriin

Intel XL710-QDA1BLK 40GBase SR4 Ethernet Server Adapter 1 Port QSFP+ Direct Attached Copper
XL710QDA1BLK

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 4 kpl

10 arkipäivää

517.55

517,55 €

Lisää ostoskoriin

Cisco Four-Port Voice Interface Card FXS + DID
VIC3-4FXS/DID=

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 5 kpl

10 arkipäivää

799.4

799,40 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis AT-2911SX/SC-001 Sisäinen Kuitu 1000Mbit/s verkkokortti
AT-2911SX/SC-001

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 4 kpl

10 arkipäivää

266.85

266,85 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu S26361-F3631-L202 Sisäinen Kuitu liitäntäkortti/-sovitin
S26361-F3631-L202

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

10 arkipäivää

1990.35

1 990,35 €

Lisää ostoskoriin

Intel PRO1000PT 1GBit 4xRJ45 NIC Quad Port Server Adapter PCI-Express Retail LP
EXPI9404PTL

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

10 arkipäivää

525.85

525,85 €

Lisää ostoskoriin

Cisco MGBT1, Transceiver
MGBT1

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 5 kpl

10 arkipäivää

124

124,00 €

Lisää ostoskoriin

IBM Broadcom NetXtreme I Quad Port GbE Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s
90Y9352

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

10 arkipäivää

345.75

345,75 €

Lisää ostoskoriin

IBM Emulex 8Gb FC 2-port HBA Sisäinen Kuitu 8000Mbit/s
42D0494

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

10 arkipäivää

1414.6

1 414,60 €

Lisää ostoskoriin

IBM QLogic QLE2562 Fiber Channel Host Bus Adapter Kuitu liitäntäkortti/-sovitin
42D0510

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

10 arkipäivää

1414.6

1 414,60 €

Lisää ostoskoriin

Intel Pro1000PF 1GBit LC Dual NIC Bulk dual port Server adapter multi mode fiber PCI-Express 1000Base-SX
EXPI9402PFBLK

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

10 arkipäivää

818

818,00 €

Lisää ostoskoriin

Cisco 1-PORT SERIAL WAN IC
HWIC-1T=

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

10 arkipäivää

337.8

337,80 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu S26361-F3961-L1 Sisäinen Kuitu liitäntäkortti/-sovitin
S26361-F3961-L1

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 1 kpl

10 arkipäivää

1111.3

1 111,30 €

Lisää ostoskoriin

IBM Emulex liitäntäkortti/-sovitin
42D0485

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

10 arkipäivää

877.7

877,70 €

Lisää ostoskoriin

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE UPS Network Module MINI-SLOT Kit
AF465A

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 1 kpl

10 arkipäivää

223.35

223,35 €

Lisää ostoskoriin

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE FlexFabric 10Gb 2-port 534M Adapter
700748-B21

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

10 arkipäivää

613.5

613,50 €

Lisää ostoskoriin

QNAP Zubeh??r Zubeh??r Zubeh??r Zubeh??r Zubeh??r Zubeh??r Zubeh??r DualPort 10Gigabit network expansion card for TS-879 Pro/TS-1079 Pro
LAN-10G2T-D

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

10 arkipäivää

430.15

430,15 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis 32bit PCI Gigabit Fiber Adapter Card 1000Mbit/s
AT-2916SX/SC-001

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 1 kpl

10 arkipäivää

177.85

177,85 €

Lisää ostoskoriin

Intel X710-DA4FH 10GbE Ethernet Server Adapter 4 Ports Direct Attach Dual Port Copper PCIe 3.0
X710DA4FH

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

10 arkipäivää

538.3

538,30 €

Lisää ostoskoriin

IBM X540-T2 Dual Port 10GBaseT Sisäinen Ethernet 10000Mbit/s
49Y7970

10
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 1 kpl

10 arkipäivää

773.5

773,50 €

Lisää ostoskoriin

Intel X540-T1 10GBASE-T Server Adapter Single Port PCIe2.1 VT-c iSCSI FCoE x8 x16 low profile full height
X540T1

12
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 1 kpl

12 arkipäivää

452.65

452,65 €

Lisää ostoskoriin

Deltaco USB 3.1 verkkoadapteri, Gigabit, 1xRJ45, 1xUSB 3.1 Typ C uros, musta
7333048008152

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

28.7

28,70 €

Lisää ostoskoriin

Intel Dual Band Wireless-AC 7260 Sisäinen WLAN/Bluetooth 433Mbit/s
7260HMWDTX1.R

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl
Tulossa 3 kpl

Tulossa tukkurille

57.95

57,95 €

Lisää ostoskoriin

DELL 555-BBPP langaton matkapuhelinverkon laite
555-BBPP

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

209.5

209,50 €

Lisää ostoskoriin

Huawei SM212 4*GE CARD(I350)-PCIE 2.0
02311CXH

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl
Tulossa 10 kpl

Tulossa tukkurille

135.3

135,30 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK AV500
TL-WPA4226T KIT V2.0

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

122.15

122,15 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu FC Ctrl 2x4GBit/s LPe11002 MMF LC LP
S26361-F3306-L202

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1644.85

1 644,85 €

Lisää ostoskoriin

Lenovo ThinkPad Mobile Broadband Wireless WAN
0A36186

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

46.25

46,25 €

Lisää ostoskoriin

IBM NetXtreme II 1000 Express Dual Port Ethernet Adapter 1024Mbit/s
42C1780

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

198.9

198,90 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu S26361-F3961-L202 Sisäinen Kuitu liitäntäkortti/-sovitin
S26361-F3961-L202

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1724

1 724,00 €

Lisää ostoskoriin

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Ethernet 1Gb 4-port 331FLR Adapter
629135-B22

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl
Tulossa 1 kpl

Tulossa tukkurille

280.85

280,85 €

Lisää ostoskoriin

Cisco Dual Single Channel OADM Module 1590nm
CWDM-OADM1-1590=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1659.2

1 659,20 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise NC532m Sisäinen Ethernet 40000Mbit/s
467799-B21

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

870.2

870,20 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis AT-2911SX/LC-001 Sisäinen Kuitu 1000Mbit/s verkkokortti
AT-2911SX/LC-001

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

257.85

257,85 €

Lisää ostoskoriin

Intel X710-DA4FHBLK 10GbE Ethernet Server Adapter 4 Ports Direct Attach Dual Port Copper PCIe 3.0
X710DA4FHBLK

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

519.4

519,40 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis AT-2911LX/SC-001 verkkokortti
AT-2911LX/SC-001

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

443.75

443,75 €

Lisää ostoskoriin

Belkin F4U047BT USB 2.0 RJ-45 Musta kaapeli liitäntä / adapteri
F4U047BT

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

28.55

28,55 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu SAS Controller D2507 LSI1064e
S26361-F3976-L1

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

129.35

129,35 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu D2755 Sisäinen Ethernet 10000Mbit/s
S26361-F3629-L502

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

736.9

736,90 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu Shared 10Gb Management LAN kit
S26361-F3629-L750

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

37.3

37,30 €

Lisää ostoskoriin

Samsung Network Kit for SCX-6320F Ethernet LAN tulostinpalvelin
SCX-6320NA/SEE

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

214

214,00 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu FCoE Controller 10Gb/s 2 Channel OCe10102 MMF LC PCIe 2.0 x8 SFP+ for optical Modul or Twinax Cable
S26361-F3592-L2

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1512.75

1 512,75 €

Lisää ostoskoriin

Intel X710-DA2 BLK 10GbE Ethernet Server Adapter 2 Ports Direct Attach Dual Port Copper PCIe 3.0
X710DA2BLK

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

385.95

385,95 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis ALLIED Secure ExpressCard Fast Ethernet Fiber (SC) Adapter single pack
AT-2814FX/SC-001

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

248.95

248,95 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu S26361-F3462-L201 Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s verkkokortti
S26361-F3462-L201

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

641.2

641,20 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise NC364m Sisäinen Ethernet 2000Mbit/s
447883-B21

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

884.65

884,65 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu FC-Switch 4-port upgrade 9/12
D:FCSW-8P2108U12

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1460.5

1 460,50 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise X121
J4860C

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

2767.65

2 767,65 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu S26361-F3740-L501 Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s verkkokortti
S26361-F3740-L501

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

259.4

259,40 €

Lisää ostoskoriin

Huawei INTEL 2 X 10GE SFP+ MODULES NOT INC RH1288 V3
02310YHP

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl
Tulossa 3 kpl

Tulossa tukkurille

330.35

330,35 €

Lisää ostoskoriin

Lexmark N4000e USB - Ethernet 10/100BaseTX Printserver
14T0040

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

163

163,00 €

Lisää ostoskoriin

Cisco SFP-Transceiver GLC-FE-100LX, Erweiterungsmodul
GLC-FE-100LX=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

232.5

232,50 €

Lisää ostoskoriin

Huawei EMULEX 2 X 10GE SFP+ FCOE WITH SFPS
06030223

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

795.45

795,45 €

Lisää ostoskoriin

Huawei SM231 2*10GB CARD WITHOUT SFP+ MODULE
02310YKD

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl
Tulossa 3 kpl

Tulossa tukkurille

337.45

337,45 €

Lisää ostoskoriin

Cisco NETACC/EtherN/Gigabit/CWDM/1610+NM/SFP
CWDM-SFP-1610=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

4167

4 167,00 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ Sisäinen Ethernet 10000Mbit/s
652503-B21

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

934

934,00 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu S26361-F3516-L201 Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s verkkokortti
S26361-F3516-L201

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

67.1

67,10 €

Lisää ostoskoriin

Cisco Module/48 units of GLC-FE-100LX
GLC-FE-100LX48=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

10778.7

10 778,70 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu S26361-F3961-L2 Sisäinen Ethernet 8000Mbit/s verkkokortti
S26361-F3961-L2

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1724

1 724,00 €

Lisää ostoskoriin

Cisco Module/10GBASE-ER X2
X2-10GB-ER=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

8449.9

8 449,90 €

Lisää ostoskoriin

Cisco NETACC/EtherN/Gigabit/CWDM/1590+NM.SFP
CWDM-SFP-1590=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

4167

4 167,00 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu 1-port FC 8Gb/s HBA Sisäinen Ethernet 8000Mbit/s
S26361-F3631-L201

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1192.2

1 192,20 €

Lisää ostoskoriin

Cisco Module/100Base BX10 D SFP
GLC-FE-100BX-D=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

376.85

376,85 €

Lisää ostoskoriin

DELL 540-11148 Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s verkkokortti
540-11148

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

256.05

256,05 €

Lisää ostoskoriin

QNAP SinglePort SFR+ network expansion card for TVS-ECx80/TVS-x71/TVS-x63/TS-563 serie
LAN-10G1SR-D

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

151.15

151,15 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu S26361-F3739-L501 Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s verkkokortti
S26361-F3739-L501

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

472.35

472,35 €

Lisää ostoskoriin

Linksys PLEK500
PLEK500-EU

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

103.1

103,10 €

Lisää ostoskoriin

HP EIO fast ethernet print server with unsurpassable reliability,high speed, and installation.
J7934G#UUS

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

505

505,00 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis ALLIED Secure PCI-e x1 Copper 10/100/1000T Adapter includes both standard and low profile brackets
AT-2912T-001

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

133.2

133,20 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu Eth. Ctrl2x1Gbit PCI-X PRO 1000MT Cu 1000Mbit/s
S26361-F3011-L1

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

242.6

242,60 €

Lisää ostoskoriin

Huawei INTEL 2 X 10GE SFP+ MODULES NOT INC
03030WSQ

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

345.9

345,90 €

Lisää ostoskoriin

Lenovo FLEX SYSTEM FC3172 2-PORT 8GB FC ADAPTER
69Y1938

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1143.45

1 143,45 €

Lisää ostoskoriin

Huawei I350 4*GE INTERFACE CARD XH620
02311HJY

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

126.8

126,80 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu GbE LAN I O Modul PCIe
S26361-F3451-L1

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

388.45

388,45 €

Lisää ostoskoriin

Cisco Module/GENET SFP 1490nm
CWDM-SFP-1490=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

4178.7

4 178,70 €

Lisää ostoskoriin

Huawei SM211 2*GE CARD-PCIE 2.0
02310YKB

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

90.05

90,05 €

Lisää ostoskoriin

Cisco Module/GENet GBIC SX 1570nm
CWDM-GBIC-1570=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

4142.1

4 142,10 €

Lisää ostoskoriin

Cisco 2Prt Async/Sync Serial WAN Interface Crd
HWIC-2A/S=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

477.75

477,75 €

Lisää ostoskoriin

SUOMEN ADDON HDMI VAHVISTIN LÄHETIN CAT 1IN/1+8OUT AVLink
256033

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

913.6

913,60 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis AT-2911LX/LC-001 Sisäinen Kuitu 1000Mbit/s
AT-2911LX/LC-001

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

443.75

443,75 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis AT 100MBPS PCI-E FIBER ADAPTER CARD
AT-2716POE/FXSC-001

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

290.65

290,65 €

Lisää ostoskoriin

Cisco NETACC/EtherN/Gigabit/CWDM/1570+NM.SFP
CWDM-SFP-1570=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

4167

4 167,00 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis AT-2911SFP-001 Sisäinen Kuitu 1000Mbit/s
AT-2911SFP

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

200.35

200,35 €

Lisää ostoskoriin

Cisco Module/GENet GBIC SX 1470nm
CWDM-GBIC-1470=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

4142.1

4 142,10 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis 1000SX LC desktop fiber Network Interface Card (PCI) Sisäinen 1024, 100Mbit/s
AT-2916SX/LC-001

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

184.05

184,05 €

Lisää ostoskoriin

Cisco Module/10 Gbase-LX4 XENPAK
XENPAK-10GB-LX4=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

3480.15

3 480,15 €

Lisää ostoskoriin

Eaton X-Slot Modem Card
1019017

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

308.9

308,90 €

Lisää ostoskoriin

Intel XL710-QDA1 40GBase SR4 Ethernet Server Adapter 1 Port QSFP+ Direct Attached Copper
XL710QDA1

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

540.25

540,25 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu Intel PRO/1000 PT Server Adapter
S26361-F3241-L1

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

141.5

141,50 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu S26361-F3555-L501 Sisäinen Ethernet 10000Mbit/s verkkokortti
S26361-F3555-L501

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1109.1

1 109,10 €

Lisää ostoskoriin

DELL WIRELESS 1540 WLAN PCIE (FH)
555-BCBC

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

71.7

71,70 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu Emulex - LightPulse LPe1150
S26361-F3306-L201

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1497.65

1 497,65 €

Lisää ostoskoriin

Intel XL710-QDA2 40GBase SR4 Ethernet Server Adapter 2 Ports QSFP+ Direct Attached Copper
XL710QDA2

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

622.55

622,55 €

Lisää ostoskoriin

Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-QDA1
X520QDA1

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

707.8

707,80 €

Lisää ostoskoriin

Cisco Module/GENET SFP 1470nm
CWDM-SFP-1470=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

4167

4 167,00 €

Lisää ostoskoriin

Huawei 2*GE INTERFACE CARD XH622/XH628
03022CKQ

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

84.4

84,40 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis Allied 1x100BaseFX/MT PCI-Express NIC inclusive Standard und low profile installation angle
AT-2711FX/MT-001

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

158.9

158,90 €

Lisää ostoskoriin

Cisco Module/10GBase CX4 X2
X2-10GB-CX4=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

487.85

487,85 €

Lisää ostoskoriin

Intel E1G44ET2 Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s verkkokortti
E1G44ET2

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

524.75

524,75 €

Lisää ostoskoriin

Cisco 4-channels/CWDM OADM Module/1470/1490
CWDM-OADM4-1=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

3345.75

3 345,75 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 10Gb 2-port 534M Adapter
700748-B21

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

629.1

629,10 €

Lisää ostoskoriin

Intel Pro1000PF 1GBit LC Dual NIC dual port Server adapter multi mode fiber PCI-Express 1000Base-SX
EXPI9402PF

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

907.65

907,65 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu SFP Multi Mode Fibre 4 Gb/s 150m
D:FCSFP-B-MM4G-L

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

60.5

60,50 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu FCoE Controller 10Gb/s 2 Channel OCe10102 MMF LC PCIe 2.0 x8 Low Profil SFP+ for optical Modul or Twinax Cable
S26361-F3592-L202

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1512.75

1 512,75 €

Lisää ostoskoriin

Intel 10Gb AT2 palvelinadapteri SGL 10G RJ45 PCIe
E10G41AT2

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

626.35

626,35 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu Ethernet Controller 4x1Gbit Sisäinen 1024Mbit/s
S26361-F3462-L1

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

641.2

641,20 €

Lisää ostoskoriin

Cisco CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC 1000Mbit/s 1510nm verkon mediamuunnin
CWDM-SFP-1510=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

4167

4 167,00 €

Lisää ostoskoriin

Cisco Module/GENET SFP 1550nm
CWDM-SFP-1550=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

4167

4 167,00 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu QLE2562 2-port FC HBA Sisäinen Kuitu 8000Mbit/s
S26361-F3631-L2

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1910.9

1 910,90 €

Lisää ostoskoriin

Intel I350-F2 Sisäinen Kuitu
I350F2

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

531.75

531,75 €

Lisää ostoskoriin

Cisco DWDM/10G base 1550-12mm XENPAK 100GHZ
DWDM-XENPAK-50.12=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

16582

16 582,00 €

Lisää ostoskoriin

IBM Broadcom NetXtreme I Dual Port GbE Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s
90Y9370

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

196.1

196,10 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu S26361-F3631-L1 Sisäinen Kuitu liitäntäkortti/-sovitin
S26361-F3631-L1

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1192.2

1 192,20 €

Lisää ostoskoriin

QNAP Zubeh??r QNAP DualPort 10Gigabit network expansion card for TS-879U-RP/TS-1279U-RP/TS-1679U-RP/TS-EC879U-RP/TS-EC1279U-RP/TS-1679U-RP
LAN-10G2T-U

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

403.4

403,40 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu D2735-2 LAN 2-port PCIe x4 Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s
S26361-F3610-L502

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

212.85

212,85 €

Lisää ostoskoriin

Intel I350-T4 Gigabit Ethernet -kortti PCI E x4 FH/LP
I350T4BLK

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

447.1

447,10 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise AK344A Sisäinen verkkokortti
AK344A

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

892.3

892,30 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise 615729-B21 Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s verkkokortti
615729-B21

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

437.9

437,90 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise 659818-B21 Sisäinen Kuitu 8000Mbit/s verkkokortti
659818-B21

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1030.5

1 030,50 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise 538113-B21 verkkokytkinmoduuli
538113-B21

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

7163.95

7 163,95 €

Lisää ostoskoriin

IBM 8Gb/s SFP+ SW SFP+ 8000Mbit/s
44X1964

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

181.95

181,95 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise AJ764A verkkokortti
AJ764A

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1410.2

1 410,20 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise NC360m Sisäinen Ethernet 2000Mbit/s
445978-B21

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

398.2

398,20 €

Lisää ostoskoriin

Apple Dual-Channel 4Gb Fibre Channel PCI Express Card liitäntäkortti/-sovitin
MB842G/A

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

622.25

622,25 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver
J9142B

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1152.4

1 152,40 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise 451871-B21 Sisäinen verkkokortti
451871-B21

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

1079.9

1 079,90 €

Lisää ostoskoriin

Cisco Module/GENet GBIC SX 1490nm
CWDM-GBIC-1490=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

4142.1

4 142,10 €

Lisää ostoskoriin

Cisco Module/10GB base-ZR Xenpak
XENPAK-10GB-ZR=

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

13519.35

13 519,35 €

Lisää ostoskoriin

Fujitsu PRO/1000 PF Sisäinen Ethernet 1000Mbit/s
S26361-F3242-L201

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

399.55

399,55 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise 593717 Sisäinen Ethernet 10000Mbit/s
593717-B21

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

796.65

796,65 €

Lisää ostoskoriin