Tuoterajaus
Lisävalinnat
Tuoteryhmät
Huolto
Uusin videomme

Tuotepoimintoja


Tuotteet

Saatavuus

Valmistaja


Hakusana

MACAB PRO 5000 Antenni 4G, Pro-5000. 698-960MHz/1710-2700MHz, 11dBi, valk
ANT-315

1
Oulu 1 kpl
Kemi 1 kpl
Tukkuri 0 kpl

Heti saatavilla!

50.7

50,70 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 2.4GHz 6dBi Indoor Directional Antenna
TL-ANT2406A

1
Oulu 2 kpl
Kemi 1 kpl
Tukkuri 0 kpl

Heti saatavilla!

22.35

22,35 €

Lisää ostoskoriin

D-Link 6 meter HDF-400 extension cable
ANT24-CB06N

1
Oulu 1 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Heti saatavilla!

44.45

44,45 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK PoE (Power Over Ethernet) injektor 5V/12V lähetin
TL-POE150S

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl
Tulossa +25 kpl

2 arkipäivää

37.2

37,20 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 8-port 10/100 PoE Switch Hallitsematon Power over Ethernet -tuki Musta
TL-SF1008P

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 7 kpl

2 arkipäivää

78.6

78,60 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexup to 15Km switching power adapter chassis mountable
MC210CS

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 9 kpl
Tulossa 19 kpl

2 arkipäivää

66.05

66,05 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK PoE (Power Over Ethernet) vastaanotin 5V/12V
TL-POE10R

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 5 kpl

2 arkipäivää

24.15

24,15 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexup to 20Km switching power adapter chassis mountable
MC110CS

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 4 kpl

2 arkipäivää

38.2

38,20 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis AT License upgrade for AT-UWC adding 20
AT-UWC-20-LIC

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

2 arkipäivää

1243

1 243,00 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter Full-duplexup to 550m switching power adapter chassis mountable
MC200CM

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 7 kpl

2 arkipäivää

59.25

59,25 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps multi-mode SC fiber Converter Full-duplexup to 2Km switching power adapter chassis mountable
MC100CM

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 6 kpl

2 arkipäivää

38.2

38,20 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL ANT3108 8 dB Outdoor omni antenna for 802.11a standard 5 GHz w/o
91-005-233001B

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

2 arkipäivää

106.9

106,90 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module 1280Mbit/s 1310nm network media converter
TL-SM311LS

2
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 4 kpl

2 arkipäivää

61.8

61,80 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL ANT2105 DUAL OMNI-DIR OUTDOOR ANT.
ANT2105-ZZ0101F

3
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 14 kpl

3 arkipäivää

53.9

53,90 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL ZyAIR EXT-108 8 dBi High Gain Omni-directional Antenna In/Outdoor
91-005-047001B

3
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 5 kpl

3 arkipäivää

118.15

118,15 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL ANT3218 Directional 18 dBi 5 GHz Antenna In/Outdoor
91-005-232001B

3
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 4 kpl

3 arkipäivää

199.85

199,85 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL LMR 200 3m WLAN Antennenkabel fuer APs, N-PLUG to RP-SMA PLUG - 3M
91-005-074001G

3
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

3 arkipäivää

45.6

45,60 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK PoE lähetin/vastaanotin,48Vsisään,5/9/12Vulos,2xRJ45
TL-POE200

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

7 arkipäivää

35.9

35,90 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK langaton tulostinserveri,USB 2.0 portti, 802.11b/g, valkoinen
TL-WPS510U

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

7 arkipäivää

65.15

65,15 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot supporting MiniGBIC modules switching power adapter chassis mountable
MC220L

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 10 kpl

7 arkipäivää

36.65

36,65 €

Lisää ostoskoriin

Lancom Systems Advanced VPN Client 1 License 1käyttäjä (t) Diskettisarja
LS61600

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 20 kpl

7 arkipäivää

100.95

100,95 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 8 dbi ympärisäteilevä antenni 802.11b/g,1,3m, sisä-, musta
TP-TL-ANT2408C

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

7 arkipäivää

21.7

21,70 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK TL-SG3424P Hallittu L2 Power over Ethernet -tuki 1U Musta verkkokytkin
TL-SG3424P

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

7 arkipäivää

466.4

466,40 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK Gigabit SFP module Multi-mode MiniGBIC LC interface Up to 550/275m distance
TL-SM311LM

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 5 kpl

7 arkipäivää

49.55

49,55 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 100-240V Redundant Power Supply 100-240V-50/60Hz 3A AC input 9.5VDC 9.5A output Works with TL-MC1400
TL-MCRP100

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

7 arkipäivää

78.1

78,10 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module LC connector TX:1310nm/RX:1550nm single-mode 10km
TL-SM321B

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

7 arkipäivää

41.4

41,40 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 2.4GHz 8dBi Indoor Omni-directional Antenna RP-SMA connector L Type w/o cradle w/o cable
TL-ANT2408CL

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 10 kpl

7 arkipäivää

9.9

9,90 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexTx:1310nm Rx:1550nm up to 20Km switching power ada
MC112CS

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 17 kpl

8 arkipäivää

40.1

40,10 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 2.4GHz 15dBi Outdoor Omni-directional Antenna N-type connector
TL-ANT2415D

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 16 kpl

8 arkipäivää

62.15

62,15 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexTx:1550nm Rx:1310nm up to 20Km switching power ada
MC111CS

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri +25 kpl

8 arkipäivää

43.1

43,10 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK Low-loss Antenna Extension Cable 2.4GHz 5 meters Cable length RP-SMA Male to Female connector
TL-ANT24EC5S

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 21 kpl

8 arkipäivää

19.4

19,40 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK ylijännitesuoja, WLAN, N u - n, hopea
TL-ANT24SP

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 14 kpl

8 arkipäivää

25.45

25,45 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 2.4GHz 14dBi Outdoor  Directional Panel Antenna 1m Cable SMA connector
TL-ANT2414A

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 6 kpl

8 arkipäivää

58.9

58,90 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 2.4GHz 9dBi Outdoor Directional Panel Antenna 1m Cable RP-SMA connector
TP-TL-ANT2409A

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 1 kpl

7 arkipäivää

30.2

30,20 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK antennikaapeli, WLAN, N u - n, 6m, musta
TL-ANT24EC6N

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 12 kpl

8 arkipäivää

35.2

35,20 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 2.4GHz 12dBi Outdoor Omni-directional Antenna N-type connector
TL-ANT2412D

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 15 kpl

8 arkipäivää

40.1

40,10 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis Allied asennussetti AT-TQ2450 tukiasemalle, seinä/katto
AT-BRKT-J26

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 4 kpl

8 arkipäivää

31.55

31,55 €

Lisää ostoskoriin

Digitus Stabantenne 5 dBi
179221

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 4 kpl

7 arkipäivää

5.9

5,90 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 14 dbi suunta-antenni ulkokäyttöön 802.11b/g 1m kaapeli
TL-ANT2414B

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 4 kpl

8 arkipäivää

58.9

58,90 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 14-slot unmanaged media converter chassis 19-inch rack-mountable supports redundant psu with one AC psu preinstalled
TL-MC1400

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 5 kpl

8 arkipäivää

226.55

226,55 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK antennikaapeli, 6,5 dB vaimennus, 12m, N u-n
TL-ANT24EC12N

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

8 arkipäivää

47.9

47,90 €

Lisää ostoskoriin

DeLOCK WLAN antenni RP-SMA, 2 dBi,ympärisäteilevä, 802.11 b/g/n, mu
WLAN-ANT

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 3 kpl

7 arkipäivää

6.5

6,50 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module LC connector TX:1550nm/RX:1310nm single-mode 10km
TL-SM321A

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 5 kpl

8 arkipäivää

82.2

82,20 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK antennikaapeli, ulkokäyt, 2,4Ghz/5Ghz, N-type M/RP-SMA F, 0,5
TL-ANT200PT

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 14 kpl

8 arkipäivää

12.75

12,75 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL ZyAIR EXT-114 14 dBi High Gain Directional Antenna In/Outdoor
91-005-049001B

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 1 kpl

8 arkipäivää

173.85

173,85 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK Low-loss Antenna Extension Cable 2.4GHz 3 meters Cable length RP-SMA Male to Female connector
TL-ANT24EC3S

8
Oulu 0 kpl
Kemi 1 kpl
Tukkuri 20 kpl

Kemin myymälässä

18.6

18,60 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK Pigtail Cable 2.4GHz 3 meters Cable length N-type Male to RP-SMA Male connector
TL-ANT24PT3

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 14 kpl

8 arkipäivää

17.5

17,50 €

Lisää ostoskoriin

Digitus DN-70106 RP-SMA verkkoantenni
DN-70106

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

7 arkipäivää

16.45

16,45 €

Lisää ostoskoriin

DeLOCK GSM UMTS antenna N-plug
DL-88453

8
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

8 arkipäivää

37.15

37,15 €

Lisää ostoskoriin

Digitus DN-70101-1 magneettitaulu
DN-70101-1

7
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 2 kpl

7 arkipäivää

14.55

14,55 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK TL-ANT5830B verkkoantenni
TL-ANT5830B

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

83.2

83,20 €

Lisää ostoskoriin

TP-LINK , 24 dbi suunta-antenni, 802.11b/g, N n, ulkokäyttöön
TL-ANT2424B

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

59.75

59,75 €

Lisää ostoskoriin

LevelOne WAN-2185
540430

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

48.65

48,65 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL LMR 400 9m WLAN Antenna cable for Outdoor N-PLUG to N-PLUG
91-005-075002G

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

72.25

72,25 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL ANT2206 WLAN externe Antenne for WLAN-appliance Dual Band 2,4 + 5 GHz 802.11 a/b/g 6dBI interior zone
91-005-231001B

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

61.7

61,70 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL ZyAIR EXT-300 0.54m Harmaa ylijännitesuoja
91-005-082002B

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

99.85

99,85 €

Lisää ostoskoriin

LevelOne OAN-1070
540408

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

28.8

28,80 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL ZyAIR EXT-104 - 4dBi Omnidirectional Ceiling Antenna 4dBi verkkoantenni
91-005-029001B

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

56.65

56,65 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise J9170A verkkoantenni
J9170A

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

352.7

352,70 €

Lisää ostoskoriin

LevelOne WAN-1112
540507

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

56.35

56,35 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise J9719A verkkoantenni
J9719A

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

329.1

329,10 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL LMR 200 9m WLAN Aerial Cable fuer APs, N-PLUG to RP-SMA PLUG - 9M
91-005-074003G

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

87.65

87,65 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL ZyAIR EXT-109 - Outdoor 9 dBi Directional Patch Antenna
91-005-048001B

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

113.95

113,95 €

Lisää ostoskoriin

LevelOne WAN-2140
540437

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

97.3

97,30 €

Lisää ostoskoriin

Allied Telesis AT COAX CABLE 0.5M RP-SMA/N CONNECTOR
AT-TQ0001

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

34.9

34,90 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise JG696A verkkoantenni
JG696A

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

225.35

225,35 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise J9171A verkkoantenni
J9171A

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

186.2

186,20 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise J9659A verkkoantenni
J9659A

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

251.8

251,80 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise J8996A verkkokytkimen osa
J8996A

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

96.1

96,10 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL ZyAIR EXT-118 - Outdoor 18 dBi Directional Panel Antenna Directional N-tyyppi 18dBi verkkoantenni
91-005-050001B

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

226.1

226,10 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise J9720A verkkoantenni
J9720A

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

329.1

329,10 €

Lisää ostoskoriin

LevelOne WAN-2218
540431

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

97.3

97,30 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL ZyAIR EXT-106 - Indoor 6dBi Directional Patch Antenna
91-005-031001B

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

58.15

58,15 €

Lisää ostoskoriin

ZyXEL Antenna Cable LMR 400 for Outdoor 1 Meter N-Plug to N-Plug
91-005-075004G

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

35.75

35,75 €

Lisää ostoskoriin

LevelOne WAN-7100
540440

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

107.7

107,70 €

Lisää ostoskoriin

LevelOne OAN-2151
540433

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

91.55

91,55 €

Lisää ostoskoriin

Buffalo BS-MGK-A-WR asennussarja
BS-MGK-A-WR

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

28.2

28,20 €

Lisää ostoskoriin

HP Cloud Network Manager 1 Year E-LTU
JL020AAE

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

120.45

120,45 €

Lisää ostoskoriin

LevelOne WAN-1160 Directional RP-SMA 8dBi verkkoantenni
540506

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

31.65

31,65 €

Lisää ostoskoriin

LevelOne OAN-2090
540502

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

71.6

71,60 €

Lisää ostoskoriin

HP Hewlett Packard Enterprise J9169A verkkoantenni
J9169A

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

235.15

235,15 €

Lisää ostoskoriin

LevelOne OAN-0501
540501

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

6.8

6,80 €

Lisää ostoskoriin

Digitus Wireless LAN Antenna omnidirectional
DN-70105

21
Oulu 0 kpl
Kemi 0 kpl
Tukkuri 0 kpl

Tuntematon

15.85

15,85 €

Lisää ostoskoriin